wtorek, 6 listopada 2012

Kolaż wiosenny i propozycja prezentu Mikołajowego.))Ostatnio mało mam okazji do robienia nowych zdjęć dlatego troszkę się bawię programem picassa  robiąc kolaże z tegorocznych zdjęć.Tym razem przypominam wiosnę w naszym ogrodzie.


 A przy okazji przedstawiam propozycję na doskonały prezent Mikołajkowy , a Mikołaj tuż, tuż.
 A jest  to :

PREZENT OD TIFFANY'EGO- Melissy Hill.

 

 Opis :"Każda kobieta zasługuje na prezent od Tiffany’ego.

Na Piątej Alei w Nowym Jorku dwaj mężczyźni kupują prezenty dla kobiet, które kochają. Gary dla swojej dziewczyny Rachel wybrał bransoletkę. Tymczasem Ethan szuka czegoś bardziej wyjątkowego – pierścionka zaręczynowego dla pierwszej kobiety, która uczyniła go szczęśliwym po śmierci żony.
Kiedy jednak w zamieszaniu dochodzi do zamiany prezentów i do Rachel trafia pierścionek Ethana, drogi obu par się krzyżują.

Ethan próbuje odzyskać pierścionek, by wręczyć go kobiecie, dla której był przeznaczony. Przekonuje się jednak, że to bardziej skomplikowane, niż przypuszczał. Czyżby los miał własne pomysły na życie obu par?"

 


Przewidywana data wydania:
2012-11-08

3 komentarze:

 1. Fajnie ,że są zdjęcia i można sobie nagle zrobić wiosnę na blogu. Od razu cieplej. Ja też trenuję ostatnio picassę. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zachęcasz, widzę, że książka ciekawa a prezent od Tiffany'ego bardzo chętnie przyjme....pozdrawiam...i też tęsknie za wiosną, i ciepełkiem, i za tymi pięknymi kwiatami...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wrażenie, że na tle ostatnio wydawanych wybija się, a prezent od Tiffany'ego też bym przyjęła.)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo.