sobota, 8 czerwca 2013

W moim ogrodzie - Daab na sobotę i takie tam dyrdymały oraz dobra wiadomość.)


     Już od dość dawna niewiele działam na polu tworzenia nowej biżuterii. Dziwny brak chęci do kontynuacji tego  hobby u mnie wystąpił.
Ostatnio tylko udało mi się wytworzyć  zakładkę do książki, którą wygrała na moim blogu czytelniczym pewna czytająca Zuzia.
Na zdjęciu i książka i zakładka.

W naszym ogrodzie, o który dba mój mąż coraz więcej kwiatów zaczyna kwitnąć, ale obecnie niepodzielnie  królują piwonie i trzykrotki.
 Ale zaczynają kwitnąć tez róże.


 Trzykrotki będą kwitnąc cały sezon, piwonie niestety tylko przez czerwiec będą cieszyły oczy i upajały swym zapachem, gdyż ta odmiana pachnie, jak róże.
A na koniec dobra dla nas wiadomość. Kolejny piesek znalazł dom i to dom gdzie będzie miał dobrze. 
Już go tam kochają. Tym razem jest to mama piesków, Sunia. Zostało nam jeszcze trzy - Dober i jego dwie siostry : Kreska i Doba.


 Zobaczcie jaka to była matka!

Cieszymy się bardzo, gdyż nasza młoda matka wciąż nam wędrowała po świecie. Nie mamy ogrodzenia, pieski są w baaardzo dużym zagrodzeniu i wyprowadzane są dwa razy dziennie by sobie pobiegały.
Z powrotem naszej Suni był zawsze problem. A wczoraj rano nawet wcisnęła się sąsiadom do zagrody z kurami i to dopiero był cyrk.
Teraz ona będzie miała dobrze, a my nie będziemy mieć z nią kłopotu. Chociaż w naszej pamięci na długo zostanie, gdyż dała nam sporo radości .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo.