niedziela, 7 grudnia 2014

Grudniczki w różnych odsłonach........


             I znów mnie tu dawno nie było. Ale to wina aury, która ma na mnie niezwykle fatalny wpływ; nerwica mi się nasila przy takich ciągłych zmianach i jestem nie tylko trochę cierpiąca, ale również  pozbawiona energii. A tu już grudzień i grudniczki zakwitły - to takie moje osobiste adwentowe akcenty w  domu, bo zawsze mi o tej porze kwitną...

 Dobrego kolejnego tygodnia w adwentowym nastroju życzę.....


9 komentarzy:

 1. Sporo u Ciebie grudników. Dostrzegłam na parapecie jeszcze maleńkie szczepki.
  Miałam dwie rośliny; białą i różową. Podczas któregoś urlopu, Pan opiekujący się w tym czasie ogrodem przelał je tak mocno, że zgniły.
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te szczepki to właśnie od mojej białej pięknotki, którą chyba za bardzo podlewałam i ugniła....

   Usuń
 2. I pomyśleć, że kiedyś nie przepadałam za domowymi roślinkami kwitnącymi, a teraz lubię większość, w tym również grudniki, a Twoje mają cudne kolory. Pogody i pogody ducha Ci życzę za każdym razem :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden jest taki jak Twój. Bo to są dwa rodzaje grudników - ten róż majtkowy ma mniejsze listki a ten czerwony większe.
   Dziękuję za życzenia.....

   Usuń
 3. Rzeczywiście masz ich sporo....ale pasują bardzo ....w grudniu i przed tym co ...nadchodzi...Czas biegnie-popatrz już druga niedziela adwentu, a dzisiaj Marii-Niepokalane Poczęcie NMP.....Dziękuję za nastrojową....adwentową...i też życzę dobrego tygodnia..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkich mam ich sześć, ale tu na zdjęciach tylko dwa pokazuje tyle, że w różnych ujęciach....
   I Twój Grażynko niech będzie dobry.....

   Usuń
 4. Slicznie Ci zakwitły. Ja też mam trzy sztuki:) Dwie kwitną co roku, a jedna tylko pojedyncze kwiatuszki miewa. Już przesadzałam i nic.
  Co do nerwicy to nie tylko Ty ją miewasz. Ja również nie znoszę takiej aury, gdyby chociaż słonko zaświeciło to w sercu byłaby radość. Zmuszam się do produkcji świątecznych ozdób, a najchętniej to bym siedziała w fotelu i czytała. To jedno co z przyjemnością robię:)
  Lepszego tygodnia życzę, aby samopoczucie się troszkę poprawiło:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Natanno, przepraszam Cię za zamieszanie, musiałam usunąć post, pod którym zostawiłaś komentarz, ponieważ Google w ogóle mojego posta zignorował. Teraz post się pojawił i wszystko jest w porządku. Jeszcze raz przepraszam, życzę dobrego samopoczucia.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo.